Voor het verdraaien van ronde assen en buizen. De 2 in lijn geplaatste gelagerde kunststof wielen zijn onderling van elkaar te verstellen. Geschikt voor het verwerken van ronde producten vanaf diameter 3 mm.
De (inklapbare) driepoot constructie zorgt ervoor dat de rolbok, in tegenstelling tot een vierpoot constructie, zelfs op een ongelijke vloer stabiel staat.
De hoogteverstelling is voorzien van een speciaal klemsysteem, dat een snelle hoogteverstelling en een vaste klemming garandeert. Alle rolbokken zijn voorgemonteerd en compact verpakt.
In deze categorie bieden wij producten aan die gedurende het productieproces licht beschadigd zijn.
Deze producten zijn nieuw, maar kunnen als gevolg van een kleine coatingfout of een lichte beschadiging niet meer als nieuw worden aangeboden.
Deze producten worden compleet met bevestigingsmateriaal en aanbouwtekening geleverd.
Voor de omschrijving of meer afbeeldingen van het desbetreffende product verwijzen wij u naar het hoofdproduct
